YONCA EĞİTİM MODELİ

Her çocuk kendi gelişim seyri içinde değerlendirilir. Okul öncesi bölümümüzde uygulamaya başladığımız ve sürekli geliştirdiğimiz yonca modeli, dünyada en çok kabul gören çocuk gelişimi yaklaşımlarından yola çıkarak olluşturulmuş bir yöntem ve sistem anlayışıdır.
“Minik ellerle büyük yarınlar burada şekilleniyor…”Okul Öncesi Eğitim

Batıkent Şener Çakmak Şen Çocuklar Anaokulu olarak Yonca Eğitim Modelini benimsemekte ve çocuklarımız için en uygun gelişim planlamasını yapmaktayız. Okul Öncesi Eğitim programımız; çocuğu bilişsel gelişim, sosyal-duygusal gelişim, dil gelişimi, motor gelişim ve öz bakım becerileri açısından destekler ve özgüvenli, sosyal, yeteneklerini doğru kullanabilen, sevgi dolu, mutlu bir birey olmasını hedefler. Okulumuzda özenle seçtiğimiz uzman ekibimiz eşliğinde akademik programlar, atölye ve branş eğitimleri, ilköğretim hazırlık çalışmaları, değerler etkinlikleri gibi çalışmalar sevgiyle ve titizlikle yürütülmektedir.


Bizden Haberler

Duyurular ve Etkinlik Haberlerimizi sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Paylaşımlarımızın daha fazlasına iletişim bölümündeki sosyal medya hesaplarımızdan erişebilirsiniz.

Kayıt İçin Acele Edin

Avantajlı kayıt sürecinden faydalanmak için bizimle iletişime geçin.

Bize Yazın

Merak ettikleriniz, önerileriniz, şikayetleriniz gibi konularda bize yazabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz

Turgut Özal Mah. 2113 Cad. Batıpark Sitesi No:15/A Batıkent/Ankara

0312 252 02 02

cakirlar@senercakmakegitimkurumlari.com

Bizi Takip Edin