25 Nisan 2019
23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI ETKİNLİKLERİ

Şener Çakmak Eğitim Kurumları olarak, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk tarafından tüm dünya çocuklarına armağan edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı; oyunlar, şiirler ve oratoryo yolu ile öğrencilerimizin birbirinden renkli gösterileri ve katılımcılarımızın yoğun ilgisiyle kutladık. Programımız okulumuz öğrencilerinden oluşan bando takımımızın yürüyüşü ve birbirinden güzel marşları ile devam etti. Çevre sakinlerinin tezahürat ve coşkulu kutlamalarla bandomuza eşlik etmesi izleyenlere unutulmaz bir bayram yaşattı. Milli egemenliğimizin timsali olan Türkiye Büyük Millet Meclisimizin açılışının 99. yıldönümünde yarının umutları olan öğrencilerimizle Atamızın izindeyiz. Programımıza katkıda bulunan tüm katılımcılarımıza, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.
Aydınlık yarınlarımız ve gururumuzsunuz çocuklar... Her gününüz bayram edasında geçsin ve Atatürk'ün izinde pırıl pırıl bireyler olarak yürümeye devam edin.

Bando Takımımızın videosunu görüntülemek için BURAYA tıklayabilirsiniz.

Tüm videolarımızı "Video Galeri" sayfasından ya da "Youtube kanalımızdan" takip edebilirsiniz.Buradan Tüm Etkinlikler Sayfasına Gidebilirsiniz